Ósma kolejka, Panda wciąż w walce o awans.

Ósma kolejka i zarazem przedostatnia przed zimową przerwą, dla obydwu drużyn będzie to ciekawe spotkanie Błękitni Piotrów zagrają u siebie jak i Panda Pamięcin.

Obie drużyny grają na tym samym wynajętym Boisku w Kaliszu przy ulicy Łódzkiej 29. A więc tak naprawdę obie drużyny będą czuły się jak u siebie.

Mecz ten będzie miał wyraźny przekaz ze strony Pandy, gdyż morale w drużynie są doskonałe, i będą walczyć o kolejne 3 pkt. by powoli zbliżać się do awansu długo wyczekiwanej klasy A.

Przypomnijmy że panda w wyjazdowych meczach na 4 spotkania 2 wygrała, 2 przegrała strzelając przy tym 13 bramek i 13 tracąc.. ale jak powyżej pisaliśmy ten mecz tak naprawdę będzie miał dwóch gospodarzy na tym samym boisku.
A więc gdy spojrzymy na układ meczy u siebie Pandy Pamięcin, to 3 mecze która rozegrała u siebie wszystkie wygrała, strzelając 13 bramek tracąc przy tym jedną.

Błękitni Piotrów już statystyk takich dobrych nie mają, grając u siebie wygrali raz i trzy razy przegrali, strzelając przy tym 19 bramek i 16 tracąc.

Spotkanie odbędzie się w Niedzielę 25-10- 2015 o godzinie 14:00