Rozpędzona maszyna Pandy zagra z Koroną

Po po dwóch wpadkach i czterech wygranych spotkaniach Pandy z rzędu, Panda włączyła sportowego agresora i pędzi jak Włoskie Pendolino wygrywając mecz za meczem.

Kolejnym rywalem będzie Korona Chełmce, która ostatnie swoje spotkanie przegrała 1:2 ze Spartą Russów i zajmuje przebojowe przedostatnie miejsce, 9. tuż przed KS Kamień, 10.

Panda myśląc poważnie o awansie nie może sobie pozwolić o urwaniu choćby punktu.
Kolejne spotkanie Pandziarzy, będzie tak naprawdę kolejnym krokiem do ścigania się o fotel lidera.

Lider tabeli Sparta Russów, jeszcze w tym sezonie nie przegrał, po 6 kolejkach ma 5 zwycięstw i jeden remis, przewaga nad drugim(Błękitni Piotrów, 12 pkt.) i trzecim(Panda Pamięcin, 12 pkt.) zespołem wynosi tylko 4 oczka, a więc o fotel lidera i awans będzie bardzo ciasno, do walki o awans tak naprawdę mogą się włączyć RKS Radliczyce którzy mają 9 pkt na koncie  7 straty do lidera.

Spotkanie Pandy odbędzie się w Niedzielę, stadion Prosny Kalisz, ul. Łódzka 29 o godzinie 15:00.

Zapraszamy!