Trzecie zwycięstwo z rzędu dla Pandy!

Trzecie zwycięstwo z rzędu przy Łódzkiej 29(Stadion Prosny), odnotowała Panda.

Jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów weekendu nie zawiódł. Na Stadionie Prosny Kalisz doszło do rywalizacji między LKS Panda Pamięcin, a KS Kościelna Wieś.

Pierwsza odsłona spotkania w Kaliszu była żywa, dynamiczna, zabrakło jedynie trafień. Najbliżej był Mateusz Stefaniak po indywidualnej akcji mocno strzelił w długi róg bramki, ale futbolówka po jego strzale nie miała zamiaru trafić do siatki, a jak tylko w poprzeczkę. Piłkarze Pandy łapali się za głowy, bo sytuacji bramkowych stworzyli bez liku.. Blisko był również Krzysztof Krysztofowicz, ale w tym meczu chyba nie było mu dane coś ustrzelić. Bramkę zobaczyliśmy dopiero w 20 minucie spotkania, a strzelcem jej został Mateusz Stefaniak.

Po przerwie Kościelna Wieś wyszła niezwykle zmotywowana, czego efektem było trafienie w 59. minucie spotkania.

Na pół godziny przed końcem Panda podkręciła tempo, spychając zespół KS do głębokiej obrony.
 Zepchnięci goście zaczęli popełniać błędy w obronie co skutkowało rzutem karnym, którego nie wykorzystał Mateusz Stefaniak. Goście co raz częściej dawali o sobie znać i zatrudniali co jakiś czas NOWEGO GOALKIPERA  Pandy. Na bramkę na 2:1 czekaliśmy do 75' minuty, bramka wpadła po trafieniu samobójczym.

Zespół gości szukał swoich okazji przede wszystkim po stałych fragmentach gry oraz z kontrataków.

Kolejne spotkanie Panda zagra na wyjeździe z 5 drużyną Jaskiniowiec Rajsko, Panda natomiast po 3 zwycięstwie plasuję się na 4 pozycji..

Spotkanie odbędzie się w Karolewie o godzinie 13:00