Minimalna wygrana Pandy 2-3

Ogromne problemy w wyjazdowym spotkaniu miała Panda, która zmierzyła się z KS Kamień. I nie świeciła skutecznością strzelecką.Ostatecznie jednak goście zainkasowali komplet punktów.

O losach całego spotkania zadecydowały 3 dobre akcje pierwsza z 26. minuty. Druga wpadła 7 minut później, na trzeciego gole musieliśmy nie co poczekać.

Przy stanie 2:0 i nie złej grze Pandy, goście zdobyli kontaktowego gola.. ale to było jak na razie na tyle, co było stać ostatniego ligowego outsidera.. Panda przez całe spotkanie kontrolowała spotkanie, czego dowodem była 3 bramka na 3:1.

Niestety w końcówce gospodarze szczęśliwie strzelili drugą bramkę, Panda miała mnóstwo dogodnych sytuacji strzeleckich, ale zabrakło precyzji i szczęścia, 3 słupki, jedna poprzeczka.

Ostatecznie Pandziarze zainkasowały komplet punktów, chociaż nie był to łatwy mecz dla Pandy. Zespół obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów.

Kolejne spotkanie odbędzie się 4 Października, w Kaliszu na stadionie Prosny Kalisz, o godzinie 15:00 wtedy Panda będzie podejmować wyżej uplasowanego przeciwnika KS Kościelna Wieś.